Türk yapmı MMOFPS oyunu Zula hakkında bilgiler ve Zula İndir seçeneği.

MMOFPS oyunları son yıllarda dünya genelinde artmaktadır. Türk oyun yapımcıları tarafından hazırlanan Zula büyük bir ilgiyi bünyesinde toplayarak oyunseverlerle buluşmaktadır. Bu yazımızda sizlere oyun hakkında bilgiler ve zula indir seçeneği sunacağız.

Öncelikle oyun tamamıyla Türkiye haritalarında geçiyor. Oyunun ana karakterinin ismi Demir ve o bir bordo bereli. Oyunda Demir isimli karakterimiz yabancı istihbarat servislerine karşı mücadele vermekte. Zira bu kişiler Türkiye topraklarında masum insanların ölmesinden sorumlu. Oyun hikayesine göre bu yabancı istihbarat servisi Demir’in hakkında pek çok bilgiyi bilmekte ve izini sürerek düğününe kadar ulaşmaktadır. Düğünde tüm sevdiklerini Demir’den alan istihbarat servisine karşı hem intikam hem vatan kurtarmak için mücadele veren kahramanımızın yanında farklı karakterler de vardır.

Oyunda Zula ve Gladio tarafları vardır. Zula tarafı kahramanımız Demir’in,Gladio tarafı ise yabancı istihbarat biriminindir. Her 2 taraf için de birden fazla karakter arasından dilediğimiz gibi seçim yapma hakkına sahibiz.

Hemen zula indirerek eğlenceye başlamak için tıklayın.

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here