17 yıl sonra Nokia 3310 yeniden karşımızda.

Sağlamlık ve uzun pil ömrü imkanlarıyla yıllarca hayatımızda yer edinmiş efsane telefon Nokia 3310  yenilenmiş haliyle Mobil Dünya Kongresi‘nde karşımıza çıktı.

Senelerce efsaneliğini koruyan,yeni nesilin sadece eskiyi hatırlatan capslerden tanıdığı,atıldığı yerde hasar bırakan “telefonların reisi” yenilenen haliyle adeta “bıraktığın telefona dön de bir bak istedim” diyor.

17 yıl sonra yeniden karşımıza çıkan Nokia 3310 bu defa daha ince ve modern tasarıma sahip bir şekilde görücüye çıktı. 2.4 inçlik ekranı olan efsane bu kez tek bir renk yerine birden fazla renkle karşımıza çıkıyor.

Tam dolu şarjla 22 saate kadar konuşma vaat eden telefonda yine efsane Snake (Yılan) oyununun yenilenmiş hali mevcut. Yeni Nokia 3310’un satış fiyatı ise 49 euro olarak belirlenmiş durumda.

Her ne kadar seneler sonra reisi görmüş olsak ta Pixeltio olarak düşüncemiz pek satılmayacağı. Zira şuanda çok daha farklı donanımlara sahip pek çok telefon bu fiyatın az daha yukarısına satılıyor. Ancak nostalji sevenler için iyi bir seçenek diyebiliriz. Bakalım eskiye rağbet nasıl olacak zamanla göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here