Turknet kullanıcıları için artık AKN yok.

İnternet kullanıcıları için gerçek bir bela olan AKN yavaş yavaş hayatımızdan çıkabilir. İlk adım yeni ADSL şirketlerinden birisi olan Turknet tarafından geldi. Artık firmaya bağlı internet kullanıcıları için adil kullanım kotası yok.

Bildiğiniz üzere AKN sistemiyle beraber her ne kadar fiber internet bile kullansanız sonuç olarak her türlü bir hız limitlemesi yaşıyorsunuz. Üstelik internet fiber tipteyse bu sorun kendini daha da aşıyor ve birkaç günde tüm kota bitiyor. Her ne kadar geceleri AKN olmasa da internetin en yoğun kullanıldığı zamanın gündüz saatleri olduğunu göz önüne alırsak her türlü zarar içerisindeyiz. Özellikle bizimle aynı ağdaki kişiler oyun indiriyorsa veya online olarak film izliyorsa durum daha da beter bir hale gelebiliyor.

TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler tarafından yapılan açıklamayla beraber her kullanıcı için 150 GB olan aylık kota artık Turknet müşterileri için olmayacak. 100 Mbps’ye kadar sınırsız internet yine 59.99 TL aylık ücreti ile kullanıcılara sunulacak. Kullanıcılarına bu güzel hizmeti sunan firmayı Pixeltio ekibi olarak tebrik ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here