Teamviewer nasıl kullanılır,teamviewer indir

TeamViewer ile uzaktaki bilgisayarınıza veya sunuculara bağlanabilir, masaüstünüze kolayca ulaşabilirsiniz.Ne kadar mükemmel bir yazılım değil mi ama. Bu makalede sizlere hem sistemi tanıtıp hem de Teamviewer nasıl kullanılır anlatacağız.

Bu yazılım uzaktan kontrol araçları arasında kullanım kolaylığı ve şık arayüzüyle öne çıkıyor. Araçla bilgisayarınızın başında oturuyormuş gibi birçok işlemi yerine getirebilirsiniz. Örneğin ev bilgisayarınıza iş yerinizden erişip, dosya aktarım işleviyle dosyalarınızı kendinize yollayabilir veya sunucunuzda ayar değişikilikleri yapabilirsiniz. TeamViewer, sizden teknik yardım isteyen arkadaşlarınıza yardım etmek istediğinizde de çok işinize yarayacak. Bir program bile kuramayan arkadaşınız varsa hemen bağlanıyorsunuz bilgisayarına kontrol sizde oluyor. Gerçekten güzel bir imkan.

Bu imkanlardan faydalanmak için yazılım hem sizin hem bağlanacağınız kişinin bilgisayarında yüklü olmalıdır.Çift tıklayınca gelen kullanıcı adı ve şifre ile bağlantı saniyeler içinde gerçekleşecektir.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here