Driver Booster Pro gün boyunca ücretsiz !

Bilgisayarımızda format attıktan sonra ya da herhangi bir sorun olduğunda driver arayışına gireriz. Genelde bunları bulmak zor olduğundan driver booster pro pek çok konuda ihtiyacımızı rahatça görmekte ve bizi kurtarmaktadır.

Piyasada bu tarz programların çoğu yanlış driver kurdurabilmekte ve bu sebeple bilgisayara zarar verebilmektedir. Ancak bu duruma sebep olmayan ve çok ilginç durumlar olmadıkça hedefe ulaştırabilen Driver Booster adlı program sayesinde işler daha kolay hale geliyor. Programı kurduğunuz takdirde bilgisayarınızı tarayarak sistem özelliklerine göre en uygun driverları indirip kurulumunu yapmakta. Size de sadece bilgisayarınızı keyifle kullanmak kalıyor.

Normalde ücretsiz ve pro sürümleri olan yazılımdan bugün güzel bir haber geldi. Gün sonuna kadar Driver Booster Pro ücretsiz olarak edinilmekte. Tek yapmanız gereken sitesine girerek kampanya haberini sosyal ağda paylaşmak. Ardından gelecek link sayesinde anında kurulum sağlayarak 1 yıl boyunca bu güzel programı ücretsiz kullanabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here