Çevrimiçi müzik dinleme konusunda dünyanın en büyük servisi olan Spotify 50 milyon premium üye sayısını aştı.

Kısa sürede büyük bir kitleye ulaşan Spotify dünya genelinde müzik dinleme alışkanlığını ciddi oranda değiştirdi. Birsürü müziği aylık ücretle kullanıcılarına sunan Spotify 50 milyondan fazla premium üyeye ulaştı.

Apple Müzik servisi 20 milyon abonedeyken kendisi son 6 ayda %25 daha büyüyen Spotify liderliğini koruyor. Hi-fi ve ses kaybını önleyici sistemlere hazırlanan platform bu konuda daha da gelişecek gibi duruyor. Kaldı ki şuanda bile ses açısından gayet güzel bir platform olma özelliğini koruyor.

Yeni haliyle ülkemizde yükseliş gösteren dolar kurundan ötürü 9.99TL’lik premium paketini 13.99 TL’ye güncelleyen platform aynı şekilde 14.99TL değerindeki Aile paketini ise 20.99TL’ye kısa bir süre önce güncellemişti. Bu güncellemenin olmasına rağmen fazlasıyla uygun bir yapıda olan Spotify bu yıl içerisinde 100 milyon premium abone sayısına kolayca ulaşabilecek gibi duruyor.

Özellikle illegal yani korsan müzik dinlemeye karşı olan insanların kullanmış olduğu servis ile neredeyse her çeşit müziği bulma imkanına sahipsiniz. Ayrıca kolay ve kaliteli tasarımıyla da kendine cezbeden bu mükemmel servisi denemediyseniz denemenizi öneriyoruz.

Hemen şimdi üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Ardından ister ailenizle ister sevdiklerinizle beraber  dilediğiniz platformda doyasıya müzik keyfini yaşamak sizi bekliyor.

Bununla beraber not olarak paylaşalım : Aile Paketi’ni alıp ortak kullanmak çok daha mantıklı.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here