Marvel’den gelen açıklamaya göre yeni Spider-Man oyunu beklenenden erken gelecek.

Marvel Başkan Yardımcısı Ryan Penagos geliştirici tarafındaki Insomniac’ın resmi çıkış tarihi “henüz” belli olmayan Spider-Man oyununu bu yıl piyasaya süreceğini açıkladı.

Penagos “Spider-man’ın PlayStation 4’e gelişi ufukta görünüyor” şeklinde bir fikir belirtiyor. Buna ilaveten bazı şüpheler mevcut. Oyunun piyasadaki öncelikli kullanım hakkı Sony’e ait. Üstelik Penagos’un Marvel’ın oyun departmanıyla doğrudan bağlantılı olmadığını da bilmemiz şart.

Sony iddialara yanıt vermekten kaçınırken, şirket sözcüsü “söylentiler veya spekülasyonlar hakkında yorum yapmıyoruz” açıklamasında bulundu. Ancak Penagos’un açıklamasının mantık çerçevesinde olduğunu elbete kabul etmeliyiz. Zira Spider-man: Homecoming Temmuz’da gösterime girecek. Oyunun da filmin gücünü arkasına alması rasyonel bir davranış olur. Aksi takdirde geçmiş yapımlardakilere benzer şekilde beklentiler gerçekleşmeyerek satış rakamlarında hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Bizler de Pixeltio ekibi olarak oyunun çıkmasını merakla bekliyoruz. 90’lı nesilin çocukluk kahramanının daha fazla hayatımızda olması gerçekten güzel olacak. Yine bizim tahminlerimize göre oyun Ekim veya Kasım ayı gibi bizlerle buluşabilir.Bakalım nasıl bir yapısı olacak zamanla öğrenip sizlere de aktaracağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here