Popüler oyun Metin2 Steam platformuna dahil olacağını duyurdu.

Yıllardır MMORPG alanında adından söz ettiren Metin2 oyunculara ulaşmaya devam ediyor. Her ne kadar son çıkan oyunlardan ötürü eskisi kadar adı geçmese de bağımlı bir kitlesi halen var. Knight Online oyununun da STEAMKO adıyla dahil olduğu Steam platformunda artık Metin2 için de ayrı bir yer olacak.

Aşağıdaki bildiri oyun tarafından yayınlandı. Resmi ağızdan açıklama gelmesiyle beraber ay sonunu beklemeye başlayabiliriz.

Sevgili topluluk,
Harika bir şeyin gerçekleşmesine hazır olun: Popüler oyunumuz Metin2’nin, yakında Steam Oyun Platformunda piyasaya sunulacağını duyurmaktan dolayı mutluyuz!

Hazırlıklarımız son aşamalarına ulaştı ve oyunumuzun Steam üzerinde yayımlanması Mayıs ayında gerçekleşecek. Lütfen şimdi Steam Sayfamızı ziyaret edin ve Metin2’yi istek listenize ekleyin ayrıca bu sayfayı takip etmek için işaretleyin. Bu sayede Steam ile favori oyunumuza giren ilk oyunculardan biri olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için bizi takip edin. Tabii ki Steam lansmanı ile ilgili yeni haberler ile siz güncel tutmaya devam edeceğiz.

 

Görünen o ki oyun daha fazla kişiye ulaşmak için güzel bir yol bulmuş. Pixeltio olarak bizim görüşümüz bu hamlenin oyuncu sayısına güzel bir katkı sunacağı. Oyuna özel Steam sayfası için buraya tıklayabilirsiniz.  Ayrıca Pixeltio olarak yakın zamanda Steam çekilişleri yapacağımızı da bildirmek isteriz. Bizi sürekli olarak takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here