Azerbaycan kanalı CBC Sport her hafta 2 şifresiz süper lig maçı yayınlayacak.

Yıllardır Digiturk tarafından Türkiye dışına pazarlanmayan Süper Lig maçları için yeni atılımlar geliyor. Digiturk firmasını devralan Katarlı beIN Media bu konuda bir atak yaptı ve Süper Lig maçlarını diğer ülkelere de sunmaya başladı. İlk durağın kardeş ülke Azerbaycan olmasıyla CBC Sport kanalı her hafta 2 tane şifresiz süper lig maçı yayınlayacak.

Kanalı izlemek için AzerSpace 46° uydusu gerekiyor. Bunun için 2 uydu anteni varsa birini bu uyduya çevirmek ya da merkezi sistemde ayarlama yapmak gerekiyor. Ayrıca motorlu çanak dediğimiz olayla da kolayca halledebilirsiniz. Buna ilaveten bilgisayarda ve mobil cihazlarda internet sitesi üzerinden kolayca izleyebilirsiniz.

CBC Sport Frekansı
CBC Sport nasıl izlenir diyecek takipçilerimiz için de uydu frekanslarını paylaşıyoruz. İyi seyirler.

Frekans: 11135 H 27500

7 YORUMLAR

  1. tek kelimeyle süper olur. bizleri futboldan soğutmaya çalışanlar emellerine ulaşamayacakalar. sabırsızlıkla maç yayının verileceği günü iple çekiyorum bakalım hayırlısı

  2. Lig TV katalılara satıldıktan sonra yurtdışı pazarlaması iyi yapıldı, lig tv zamanında bu hiç yapılmadı. Bu haberde bu pazarlamanın bir sonucu. Türk futbolu için güzel gelişmeler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here