Samsung yeni modelinde simsiyah renk seçeneğine yer verecek.

iPhone 7 bütün özellikleri ile en beğenilen ve eğer maddi açıdan sıkıntı yoksa en çok tercih edilen telefonlardan biridir. Fakat Samsung hem NOTE 7 telefonlarını cihazdaki bozukluktan dolayı geri toplatması hem de piyasaya yaşadığı düşüşü biraz olsun toparlaması açısından iPhone 7’ye rakip olarak simsiyah renkte bir telefon çıkarmaktadır.

Note serisinde yaşanan problem büyük olay olan Samsung, ileri bir adım atarak bir yandan Galaxy S8 serisine hazırlanırken bir yandan da cihazlarda çeşitli farklılıklar yaratma yoluna gitmektedir. Piyasada kaybettiği imaj ve değerini geri kazanmak açısından büyük uğraşlar içerisine giren Samsung, iPhone’u örnek alarak Jet Black versiyonunun karşısına yeni bir simsiyah telefonu rakip olarak çıkarmaya hazırlanmaktadır.

Her yerinin siyah olduğu bu telefon şimdiden konu ile ilgilenenlerin ilgi odağı olmuş durumda. Telefon konusunda bu zamana dek oldukça sağlam adımlarla ilerleyen Samsung NOTE 7 faciasından sonra ister istemez piyasada bir düşüş yaşamıştır. Fakat planlarına hiç ara vermeden devam etmesi sayesinde piyasada kaybettiği yerini kısa sürede yeniden kazanacağa benzemektedir.

Samsung’un bu yeni çıkan telefonunun Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şu an için bilinmiyor. Fakat gelirse mutlaka alıcı bulacağı kesin. Hem görünümü hem de telefondaki çeşitli özelliklerin cazipliği her zaman olduğu gibi meraklılarını cezbedecek gibi görünüyor.

iPhone kadar olmasa da Samsung da yıllardan beri telefon piyasasında ön sıralardaki yerini koruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here