Skullgirls çok yakında Android ve iOS kullanıcılarına sunulacak.

Popüler dövüş oyunu Skullgirls şimdiye dek neredeyse her platformda yayınlandı. Ancak mobil platformlara bir türlü gelemeyen oyun yakın zamanda bunu değiştirmeye çalışıyor. Tahmini olarak Nisan-Mayıs ayında oyun sunulmuş olacak.

Skullgirls’un mobil versiyonu Threes isimli sayı bulmacası oyunuyla bilinen Hidden Variable Studios tarafından geliştirilmiş durumda. Oyunun mobil versiyonu konsol versiyonuna göre biraz daha kısıtlanmış bir deneyim sunacak. Tabi bunun sebebi de konsoldaki oynanış tarzıyla mobil cihazlardaki oynanış tarzının birbirinden farklı olması. Bununla birlikte oyun bir rol yapma oyunu gibi seviye sistemi ve “dövüş yardımı” modu barındıracak.

İlk Skullgirls oyunu 2013 yılında Lab Zero tarafından yayınlanmıştı ve özelleştirilmiş kontrol cihazları kullanılarak oynanabilen daha geleneksel bir dövüş oyunuydu. Oyun hem yorumcular hem de oyuncular tarafından son derece beğenilmişti ve bununla beraber oldukça yüksek inceleme puanları almıştı. Oyunun ücretsiz olarak oynanabilecek olan mobil versiyonunun da benzer bir başarıyı yakalaması zor gözükmüyor.

Bakalım nasıl bir indirme sayısı yakalayacak yayına alındığında göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here