Oyun Haberleri Sizi Bekliyor

Oyun haberleri için en iyi adres Pixeltio

Oyunlar her birimizin çocukluğundan beri vazgeçemediği bir eğlence aracı olarak hayatımızdadır. Bu eğlence aracı ile beraber sokak oyunlarından dijital ortama geçişin ilk adımları bilgisayarın ülkemizde yaygınlaşmaya başlamasıyla olmuştur. Yıllar boyunca gelişen oyun sektörü son zamanlarda kendini iyice gösterir olmuş ve kimi insanlar için eğlenceden ziyade iş kaynağı olmuştur. Meraklıları için oyun haberleri bu noktada ilgi çekmektedir.

Pixeltio ekibi olarak 2016 yılında çıkmış olduğumuz bu yolda geçen süre boyunca üretmiş olduğumuz birbirinden farklı ve kaliteli oyun içerikleri ile siz değerli takipçilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. İşimizi severek yapmanın neticesinde en iyi şekilde içerik üretmek ve farklılıklar yaratmak için çabalayan yapımızla her zaman bir adım ötesini istiyoruz.

Tüm platformlardaki her çeşit oyunu yakından takip eden Pixeltio markamıza yaptığımız geliştirmeler ile beraber 2017 Aralık dönemindeki tasarımsal değişimle beraber yepyeni içerikler ile 2018 yılını karşılamayı bekliyoruz. Siz de oyun haberleri için meraklıysanız bizleri ziyaret edebilirsiniz.