Netflix üzerinden dizi ve film izlerken artık intro atlanabilecek.

Yeni içerik sistemiyle beraber kullanıcıların istediklerine hızlıca ulaşma isteği ortada. Anlık olarak aradığını bulmak ve erişmek isteyen kullanıcılar sitelerin açılış hızından bile etkileniyor. Özellikle dizi ve film izlerken sıkılanlar Netflix üzerinden artık intro geçebilecek.

Televizyon izlerken bu bölümleri atlamak Digiturk Plus gibi cihazlar yoksa pek de mümkün olmuyor ancak Netflix gibi dijital platformlarda zaman çubuğundaki basit bir oynamayla bu bölümleri atlayabiliyoruz. Tabii doğru zamanı tutturamazsak izlediğimiz şeyin bir kısmı da güme gidiyor.

Netflix yazılımcıları bu durumu çözmek adına bir geliştirme yaptılar. Artık izleyeceğimiz şeyde tek bir introyu geç butonuyla doğrudan içeriğe erişmek mümkün. Tabi bu durum eserdeki emeği geçenlerin isimlerini engelliyor ama bir oturuşta sezon sezon dizi devirenlere ilaç gibi geldi diyebiliriz. Zira introları toplasak nerdeyse bir bölümlük süre ediyor.

Puhu TV Netflix derken internet sektöründe bu kültürün de adeta jet gibi hızlıca geliştiğini görüyoruz. Televizyona alternatif dizi siteleri senelerdir var olsa da legal olanla takılmak ayrı bir keyif. Donma,takılma,reklam fırlamaları olmadan dizileri ve filmleri bu platformlarla rahatça izlemek mümkün. Her ne kadar ücreti olsa da eğer dizi ve film aşığıysanız bu platformu deneyin derim. Sürekli olarak yeni içeriklerin türemesi ve aranan yapımların eklenmesi kendine adeta aşık ediyor.

Hemen denemek için buraya tıklayın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here