NBA 2K sanal gerçeklik gözlüğü ile oynanabilir duruma geldi.

Basketbol yıllardır futboldan sonra en çok izlenen ve beğenilen spor dalı olarak pek çok meraklısını ekran başına kitlemektedir. Basketbola merak o denli fazladır ki ABD’de yapılan NBA maçlarını Türkiye’de gece başlayıp sabaha kadar izleyen pek çok insan vardır. İlerleyen teknoloji önce 3D gözlükleri ortaya çıkarmış ve zamanla bu da giderek gelişerek sanal gerçeklik gözlüklerinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Sanal gerçeklik gözlükleri ile artık NBA 2K serisini oynamak mümkündür. Artık cep telefonlarını destekleyen cihazlarla bulunduğunuz yerden siz de bu keyfi yaşayabilir ve sanal ortamda basketbol oynamanın heyecanını tadabilirsiniz.

3 sayı yapma yarışması, yeteneklerin yarışması ve zamanla yarışma gibi farklı modları da bulunan bu oyunu GearVR uyumlu Samsung Galaxy telefonlarda kullanmak mümkün. Burada cihaz kadar telefonun markası ve modelinin de önemli olduğu bir gerçek. Fakat kısa zamanda her şeyde olduğu gibi bunun da geliştirilmesi ve beğenildiği takdirde diğer telefonlara uyan serilerinin de çıkartılması beklenmekte.

Hiçbir zahmete katlanmadan siz de artık oturduğunuz yerden basketbol oynayabilir, yeteneğinizi geliştirip keyif alabilirsiniz. 2K Games’in çıkarmış olduğu bu seri ile pek çok basketbol tutkunu şimdiden bunu edinmek için sıraya geçmiş durumda. Günün teknolojisinin ilerlediği boyutun bir göstergesi olan bu NBA serisi, teknolojinin eğlence alanında da kendini ileriye götürdüğünün bir kanıtı. Fiyat olarak da oldukça uygun olması almak isteyen herkesin sahip olmasını kolaylaştıran bir ayrıntı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here