Türk Telekom ve Turkcell Mobil Dünya Kongresi kapsamında dünya devleriyle yarışta.

Bildiğiniz gibi dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı ve dünyanın önde gelen teknoloji fuarlarından biri olarak kabul edilen Mobil Dünya Kongresi bugün resmi olarak ziyaretçilere kapılarını açacak. Ülkemizdeki önemli şirketlerin katılımcı olarak yer aldığı fuarda General Mobile ve Vestel gibi tüketici elektroniğine yönelik şirketlerimiz de bulunacak. Türk Telekom ve Turkcell de  Mobil Dünya Kongresi’nde önemli bir pozisyona sahip olacak.

2 büyük operatör şirketimiz etkinlik kapsamında dünyanın en prestijli teknoloji ödüllerinden biri olan Glomo 2017 için yarışacak. Toplamda 5 farklı kategoride Glomo 2017 içinde finale kalan Turkcell zirve için yarışacak. Ayrıca 3 farklı kategoride finala kalan Türk Telekom ile Türk Telekom iştiraki Argela kategorilerinin kazananı olmak için çalışacak.

Özellikle yerli 5G teknolojileriyle ses getiren Türk Telekom ve Turkcell’in yarıştığı Glomo 2017 ödüllerinin kazananları 28 Şubat 2017 tarihinde duyurulacak. Elbette ilk 5’e kalarak finallerde bu ödülün adaylarından olmak da önemli bir başarı ancak umuyoruz ki hem Türk Telekom hem de Turkcell güzel haberlerle ülkemize dönüş sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here