Hemen League Of Legends indir

League Of Legends ya da bilinen diğer adıyla LOL son yıllarda gençler tarafından çok sevilen bir oyun. Pixeltio ekibi olarak bu oyun hakkında bilgileri ve league of legends indir seçeneğini makalemizde sizlere sunacağız.

Türkiye içerisinde büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan LoL Riot Games isimli şirket tarafından yapılmıştır. Twitch.TV isimli platformda canlı yayın rekorunu sürekli olarak kıran oyunda her gün milyonlarca insan online olmaktadır. Ülkemizde ve diğer ülkelerde E-Spor kavramının gelişmesinde önemli bir yeri olan LoL yaptığı karşılaşmalarla adeta bir futbol maçı gibi S Sports gibi yeni spor kanallarında canlı yayınlar yapacak kadar gelişmiştir.

Tamamen ücretsiz oynanabilen oyunda kazandığınız tecrübe puanları eşliğinde 20’nci seviyeye yükseldiğiniz andan itibaren dereceli maçlara çıkıp bulunduğunuz sunucudaki diğer oyuncularla sıralama maçlarına katılabilirsiniz. Sırasıyla Bronz, Gümüş, Altın, Platin ve Elmas liglerinin 5 kümelerinde yükselmeyi başarırsanız sunucunun en iyi oyuncularının olduğu listeye adınızı yazdırabiliyorsunuz. Riot Point yani RP alarak oyuncularınız için farklı kostümler almanız da mümkün. Sihirdar Vadisi adı verilen alanda ise 2 takım 5’er oyuncu olarak karşılaşıyor. Tank, büyücü, hasar verici, ormancı, destekçi gibi roller ile oyunda pozisyon sahibi olmak mümkün. Tam bir takım oyunu olan League Of Legends ile gün içinde eğlenceli zaman geçireceğinizden şüpheniz olmasın. Özellikle ödüllü turnuvalar ile işiniz çok daha iyi olacaktır.

Oyunu resmi sitesinden indirmek için tıklayın : https://signup.tr.leagueoflegends.com/tr/signup/redownload

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here