Windows 10 yeni getireceği güncelleme ile kişilerim özelliği sunacak.

Creators Update güncellemesi ile özellikle oyunseverlerin ilgisini çeken Windows 10 yeniliklerini sürdürüyor. Şimdi de tüm sosyal medya ve mail hesaplarını birleştirecek bir Kişilerim özelliği yolda.

Windows 10 Redstone 3 ile birlikte gelecek bu özellik son derece ilgi çekici olacak gibi duruyor. İlk olarak geçen sene ortaya çıkan Kişilerim özelliği şu anda pek fazla özellik barındırmıyor. Şimdilik geliştirme aşamasında olan özellik mail, arkadaşlar, Skype gibi sosyal uygulamaları birbirine bağlayan bir arayüz olarak çalışacak.

Kişilerim uygulamasını bağlamanız adres defterinizde saklanan tüm kişilere hızlı erişim imkanı sağlayacak ve bunları görev çubuğuna eklemenize de izin verecek. Eğer buradan herhangi bir kişiyi seçerseniz o kişinin hangi sosyal uygulamada olduğunu gösterecek bir pencere açılacak. Bir kişiyi hem mail hem de arkadaşlar uygulaması ile bağlayabilir bu sayede bütün iletişiminizi tek bir alandan tek bir liste üzerinden yapabilirsiniz.

Şuanda WhatsApp buna dahil olmasa da olursa güzel bir durum olacaktır. Web.WhatsApp olsa da tarayıcı ile uğraşmamak en iyisi. Windows 10 için gelecek güncellemeleri duyurmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here