iPad Mini Pro yakın zamanda piyasada olacak. Yeni iPad modelleri yavaş yavaş geliyor.

ABD menşeili teknoloji devi Apple yeni nesil cihazlarını üretmeye devam ediyor. iPad ailesine yeni bir üyesini katmaya hazırlanan Apple bu konuda sessiz sedasız çalışmalar yürütüyor. iPad Mini Pro yakında bizlerle.

Alınan duyumlara göre 4 farklı iPad modeli piyasada olacak. Bu modellerden birisi de iPad Mini Pro olacak. 9.7 inç ve 12.9 inçlik iPad Pro 2, 10.5 inç iPad Pro ve yeni iPad mini Pro şeklinde yeni modeller sunulacak.

32, 128 ve 256 GB şeklinde depolama kapasiteleri olacak olan yeni cihazların renk seçenekleri ise uzay grisi,altın sarısı,gül sarısı ve gümüş olacak. 10.5 ve 12.9 inç olan iPad modelleri Apple’ın A10X işlemcisinden güçlerini alacak. 9.7 inçlik model ise A9 işlemciyle çalışacak.

Şuanda cihazlarla alakalı bilgiler bunlar. Apple son zamanlarda aşırı şekilde cihaz üreterek piyasada varlığını adeta estiriyor desek doğrudur. Fakat Apple klasiği olarak fiyatların uçuk olacağı ortada. Bizler Pixeltio olarak ipad tabletler hakkında yeni bilgiler geldikçe de sizlerle paylaşacağız.

Haberin detayları burada yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here