Yakın zamanda gelecek bir güncelleme ile beraber Instagram’da çoklu fotoğraf yüklenebilecek.

Günümüzün en popüler fotoğraf paylaşma ortamı olan Instagram’da hergün birçok kullanıcı fotoğraflarını paylaşıp farklı kişileri de takip ediyor.  Ancak bunu yaparken birden fazla paylaşımı peşpeşe yaparak flood şeklinde anasayfamızı kaplayan kişi sayısı da azımsanmayacak kadar çok.  Bu durumdan ötürü bir anda kendimizi aynı kişinin onlarca fotoğrafına bakarken bulabiliyoruz.

 

Bu sorunun çözümü adına Instagram düğmeye bastı. Yakın zamanda aynı anda birden fazla fotoğraf yükleme hizmetini devreye alacak uygulama bu yenilikle anasayfa işgallerini engelleyecek gibi duruyor. Eğer birden fazla fotoğraf yükleyecekseniz çoklu seçim imkanınız olacak ve bu paylaşımınız sizi takip eden kişilerde tek paylaşım olarak görülerek sağ-sol geçişleri ile yer işgal etmeden görüntülenebilecek.

Instagram’ın toplu fotoğrafı Layout uygulamasıyla atarak fotoğrafın kırpılmasını sevmeyenler için ve özellikle flood yapanlar sebebiyle Instagram’da dönem dönem tek bir kişinin fotoğraflarını görenler için sunulacak bu çözüm kısa süre içerisinde verilecek güncelleme ile tüm kullanıcılara sunulacak.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here