GTA 6 hakkında Rockstar Games tarafından kötü haber var.

Yıllar önce Vice City,San Andreas derken gönlümüzü fetheden GTA halen bunu başarmaya devam ediyor. Yıllar boyu çeşitli zamanlarda yeni oyunu karşımıza çıkan GTA en son getirdiği GTA 5 ile halen popülerliğini koruyor. Son çıkan GTA 5’in beklenenden daha fazla getiri sağlaması da yeni çıkması beklenen GTA 6 hakkında bazı gelişmelere sahne oldu.

Rockstar Games tarafından halen GTA 5’in büyük oranda bir kullanıcısının olduğuna dair yayınlanan raporlara göre yeni bir oyun çıkartmak yerine mevcut oyunla alakalı olarak geliştirme yapmak çok daha mantıklı gözüküyor. Tabi bu durumla beraber eldeki GTA 5 içinyüklü bir geliştirme geleceğini tahmin etmek zor olmuyor. Ancak bu durumla beraber GTA 6 için çıkış tarihinin öteleneceğini kestirmekte zor bir durum değil.

Bu GTA 6 piyasaya çıkmayacak anlamına gelmiyor. Ancak olan bitene baktığımız zaman sadece bunun yakın zamanda olmayacğaını söyleyebiliyoruz. Zira ana parayı getiren mevcut oyun dururken önünü kesmek istemeyen firmanın bu konuda haklı gerekçeleri olduğu gözle görülür şekilde ortada. Eğer bu oyun ilgiyi kaybederse yeni oyunun çıkış tarihi de sandığımız kadar ötede olmayacaktır. Gelişmeleri Pixeltio olarak sizlere sunacağız.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here