Google Kişiler uygulaması artık tüm Android cihazlar tarafından indirilebilecek.

Google bildiğimiz üzere Pixel ve Nexus model telefonları için özel uygulamalar geliştiriyor. Bu sayede cihazlara özel bir kitle oluşturmayı amaçlayan Google bu konuda yeterli beklentiyi almış değil. Zira Google Kişiler uygulamasını tüm Android cihazlara Google Play üzerinden sundu.

Telefon rehberini kontrol eden,WhatsApp gibi uygulamaları da takip etmeyi sağlayan Google Kişiler uygulaması son derece akıcı bir yapıya sahip. Aynı zamanda Whatsapp’a ilaveten Facebook Messenger mesajları bile takip edilebiliyor.  Android cihaz üzerinde rehber anlamında iyi bir asistan olabilecek uygulamayı Android 5.0 ve üzeri tüm cihaz sahipleri ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip.

Google Play üzerinden bu güzel uygulamayı güncellenmiş olarak indirmek için buraya tıklamanız yeterlidir.

Marketteki diğer güzel uygulamaları da sizlere sunmak için Pixeltio olarak yenilikler yapacağımızı bu haberle duyuralım.

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar, öncelikle bu güzel bilgiler için teşekkür ederim. Lakin değinmeden geçemeyeceğim bir kaç şey mevcut. Siteniz çok sade ve çok şık duruyor, bu güzelliği reklamlarla bozmamanızı tavsiye ederim. Hem siteniz sade, hem yayınlamış olduğunuz makale akıcı ve doyurucu. Bu yolda başarılarınızın devamını dilerim r10.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here