Google Andromeda İşletim Sistemini 4 ekimde ortaya çıkaracak.

HTC akıllı telefon üretim firmasının son zamanlarda yapmış olduğu Google Andromeda ile yapmış olduğu iletişimler arasında Google firması ile andromeda denemeleri yaptığı tespit edilmiştir.

Google, andromeda tablet cihazlarına özgü yeni bir sistem geliştireceğini açıklamıştır. Hatta Andromeda ile çalışan bir Nexus Tablet söylentileri mevcut.

Şuan için internet üzerinde bu işletim sistemi ile ilgili birçok soru öne sürülmekte en kısa zaman içerisinde bunlar için yanıt verilecektir.

4 ekim tarihi itibarıyla yeni ortaya çıkarılacak olan bu işletim sistemi pixel serisi içerisinde yeni bir sistem olarak yer alacaktır.

Google Andromeda İddiaları

HTC firması ile yapılan görüşme sonrasında Google firması tabletler için yeni ayrı bir sistem geliştireceğini ortaya koyması en büyük iddiaları arasında yer almaktadır.

Özellikle Chrome ve Android işletim sistemlerinden esinlenerek yeni bir işletim sistemi kurmak hedeflenmektedir.

Tabletler için Google andromeda yeni işletim sistemi 4 ekimden itibaren ortaya koyulacaktır.

Google Andromeda Destekleri

Google tarafından çıkarılacak olan yeni bu işletim sisteminin çıkartılmasının en önemli ve en büyük nedenleri arasında tabletler yer almaktadır.

Yeni çıkartılacak olan bu andromeda işletim sistemi desteği ile tablet cihazları iyi bir şekilde desteklenecek ve Google bu durum ile yeni üretim alanları da oluşturma imkanına sahip olabilecek.

Neden Google Andromeda

Google firmasının bu yeni işletim sistemi ile getirmiş olduğu yeni desteklemeler bu işletim sistemini kullanmaya yöneltmektedir.

8 yılı geride bırakan android işletim sistemi andromeda gibi bu tür özelleikleri sunamadığı için kullanışlı bir sistem değildir.

Android ve Chrome işletim sistemlerini aynı çatı altında toplayan andromeda yeni işletim sistemi 4 ekimden sonra yapacak olduğu lansmanı ile yeni sürprizleri ile karşınızda olması bekleniyor.

Andromeda işletim sisteminin gelişmesi de yakın zamanda beklenmektedir.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here