Firmaya yakın kaynaklar Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus fiyatlarıyla alakalı sızıntılar yapıyor.

WinFuture ve MobileGeeks gibi kaynaklar telefon fiyatlarının sırasıyla 843 ve 949 dolar olarak olacağını iddia etti. Ayrıca edinilen bir diğer bilgiye göre ise Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus çıkış yaptığı takdirde gümüş, siyah ve menekşe moru renkleriyle satışa sunulacak. Belki başka renkler de kullanıma sunulur.

Şirketin en son Note 7 vakası yaşamasının ardından bu kadar pahalı fiyatlarla telefon çıkartması ilginç. Zira bizlere göre pazarlama hatasından başka birşey değil. Samsung için imajı tam olarak düzeltmek adına biraz fedakarlık yaparak kitle kazanmak daha iyi bir sonuç olacaktır. Bu fiyatların ise kesin olduğunu söyleyemeyiz. Büyük ihtimalle şirket kendisi birşeyler söyleyene kadar söylentiler devam edecek.

Ayrıca her ne kadar Samsung telefon konusunda ileri bir marka olsa da bizlerin Pixeltio olarak görüşü iPhone gibi markalara bu paraların yatırılmasının daha doğru olacağıdır. Stabil bir telefon ve kaliteli kullanım deneyimi için iOS platformu daha cazip. Tabi Android sevginiz yüksekse deneyebilirsiniz karar elbette ki sizin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here