The Frontier modu gelişmiş silah, sürülebilir araçlar, konuşan karakterler ve hızlı loot yapısı ile fark yaratacak.

Fallout New Vegas tam 6 sene önce piyasaya sürülmesine karşın oyun için hazırlanan The Frontier modu daha harika bir oyun deneyimi sunacak.

Fallout 30 Eylül 1997 tarihinde Interplay firması tarafından çıkartılmıştır. Oyunun sıkı takipçileri kısa zamanda oluştu. Ardından Fallout 2 ve 3, New Vegas ve Fallout 4’ de seri devamında ilerleme kaydettiler.

Her farklı bir şekilde piyasaya sürüldüğünde sıkı takipcileri olan oyunun serisinde en çok göze çarpan kısım Fallout 3 ile 4. Seri arasında piyasaya sürülen Fallout New Vegas modunu geliştirmek adına The Frontier oyununun geliştiricileri ortak bir çalışma yaptılar. Bu büyük proje ile tanıtımlarında çok farklı bir video yayınladılar.

Nedir bu mod ?

Bu gelişmelere de en son olarak The Frontier modu eklenmiştir. Bu modun diğerlerinden ayrım yapan en büyük özelliği de sürdürülen araçlar, gelişmiş silahlar ve konuşan karakterler eklentilerin yanı sıra hızlı loot ile tamamen yeni bölgeler eklenmiştir.

The Frontier New Vegas bölümünde oluşturulan senaryoya göre planlamaları sağlanmıştır. New California Republic generali Kimball ile mücadele etmektedir. Geliştiriciler ile ortak yapılan projenin tam anlamıyla %74 oranında tamamlandığı konusunda bilgilendirme yapılmıştır.

Bu oyunu da tam anlamıyla oynayabilmek için ana oyuna sahip olmanızın dışında DLC’ler de siz de olması gerekmektedir.

Steam indirme sunucusunda Fallout New Vegas Ultimate Edition sürümünü 20 dolara satmaktadır. Bu modun da yaklaşık olarak 4 dakika süren videosuna bakabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here