Spotify üzerinde ne dinlerseniz artık Discord hesabınızda görülecek.

Discord resmi Youtube kanalında yayınlanan videoya göre artık Spotify üzerinden dinlediğimiz şarkılar Discord hesabımızda görülebilecek. Şarkının adı, dakikası ve diğer bilgileri paylaşabileceğiniz bu özellik sayesinde, diğer kişiler sizin profilinizde dinlediğiniz şarkıyı Spotify üzerinden sizinle birlikte isterse dinleyebilecekler.

Bununla beraber eğer Premium Üyelik sahibiyseniz arkadaş listenizdekilere ya da sahip olduğunuz server’a özel müzik yayını yapabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken programın “Ayarlar” kısmındaki “Bağlantılar” bölümünden Spotify’ı seçerek geri kalan işlemleri halletmek. Daha sonra yine aynı sekmeden müzik yayını gibi fonksiyonları yerine getirebiliyorsunuz.

Oyuncular için her zaman tercih edilebilir olmayı hedefleyen program ücretli olan Teamspeak yerine oldukça güzel bir alternatif  diyebiliriz. Özellikle eğer PVP oyuncusuysanız sürekli irtibatın gerektiği durumlarda bu  program ile işinizi çok kolay bir şekilde halledebilir ve takım arkadaşlarınızla anlık görüşebilirsiniz. Bakalım diğer yenilikler ne olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here