Digiturk üyeliği nasıl iptal edilir açıklıyoruz.

Son günlerde Bein Media’nın yeni paket sistemini devreye almasıyla beraber birçok Digiturk üyesi fiyatlardan memnun kalmayarak üyeliklerini iptal ettirme arayışına başladı. Peki Digiturk üyeliği nasıl iptal edilir ?

Eski zamanlarda üyeliği iptal ettirmek için telefonla aramak yeterli olurken son 3 yıldır bunun için Digiturk genel merkezine faks çekmek gerekiyor. Üyelerle irtibatta daha resmi yolu seçen Digiturk bu faks içeriğinde de basit koşullar arıyor.

Öncelikle önlü arkalı şekilde fotokopisi çekilmiş nüfus cüzdanı gerekli. Bunun alt kısmına Ad- Soyad , Digiturk Üyelik Numarası , İptal Sebebi ve Cep Telefonu Numarası bilgilerini yazmanız gerekiyor. Ardından bu belgeyi 02124739999 numaralı Digiturk faks numarası ile genel merkeze yolladığınız takdirde 24 saat içerisinde talebinizin alındığına dair bilgilendirme mesajı alıyorsunuz.

Tüm bu işlemlerden sonra size sadece gelecek teklifleri beklemek kalıyor. Genel olarak şu sıralar spor kanallarının olmadığı paketlere daha yoğun bir ilgi bulunuyor. Bunun sebebi ise bu paketlerin 99 TL gibi bir rakamdan başlıyor olması. Bakalım Bein Media ilerleyen günlerde bu rakamlarda nasıl bir iyileştirme yapacak zamanla göreceğiz.

2 YORUMLAR

  1. Kapatttıktan sonra sizi tekrar ve tekrar arayacaklardır arkadaşlar. Gittikçe düşen fiyatlar ile paketinizi güncellemeniz istenecek. Çok güzel fiyatlara düşebilirsiniz %60 indirimlere kadar düşüyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here