Digiturk yeni paket sistemi abonelere sunuldu. İşte yeni Digiturk paketleri hakkında detaylar.

Digiturk bildiğiniz üzere bir süre önce Bein Group bünyesine katıldı. Katarlı Medya Grubu tarafından TMSF tarafından devralınan platforma büyük bir yatırım yapıldı. Bu satın alma işleminin ardından kapsamlı değişimlere giren platformda paket sistemi de değişti. Artık eski müşteriler birer birer yeni sistem ile yola devam ediyorlar. İşte yenilenen Digiturk paketleri hakkında bilgiler.

Öncelikle bu paket sistemi ile yıllar öncesinde kullanılan eski modellere dönülmüş şekilde görülüyor. Mini Paket,Ekonomik Paket,Aile Paketi,Sinema Paketi,Spor Paketi,Süper Paket,Mega Süper Paket ve Mega Gold Paket sistemli zamanlar belki de platformun en popüler olduğu zamanlardan birisiydi. Şuanda da gelişim gösteren platformda yeni model Ailenin Yıldızı,Filmin Yıldızı,Sporun Yıldızı ve Yıldız Dolu paketler üyelerin alımına açılmış durumda.

Ailenin Yıldızı ile film kanalları,spor kanalları ve diğer tematik kanalların birçoğu açılmakla beraber Filmin Yıldızı ile Bein Movies kanalları gelmektedir. Sporun Yıldızı paketi ile tüm spor karşılaşmaları izlenenilmekte ve Yıldız Dolu paket ile tüm kanallar izlenebilmektedir. Paketlerin fiyatlarına buradan bakılabilmekle beraber dilenilen türde paket oluşturmak ta mümkündür.

Son olarak sistemde Dizi kanalları hiçbir pakette yer almıyor. Hangi paket olursa olsun aylık 10 tl ekstra ücret ile satın alınabiliyor. Buradan da dizi kanallarının aşırı rağbet gördüğünü anlayabiliyoruz.

1 Yorum

  1. geçen sene den 100 tl artış yaşandı , gerçekten artık fıyatlar ucuyor uydu fıyatı ıse aylık 100 tl fix fıyat gerçekten cok fazla turkıye lıgı ıcın , dt play ıse 100 tl artış yaşadı gerçekten anlıyamıyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here