Yeni Bitcoin değeri 4,135 Dolar.

Evi arabayı satın Bitcoin alın desek yalan olmaz. Arap Atı gibi değeri artan Bitcoin kısa adıyla BTC sürekli yükselişe devam ediyor. Son olarak 1 BTC değeri 4 Bin Dolar barajını geçerek 4,135 Dolar oldu.

Bu hesapla 1 Bitcoin sahibiyseniz Hacı Murat ile takas edebilirsiniz. Geçen hafta 3 bin dolar ile işlem gören sistem ilgi çekmiş olacak ki şuanda değeri daha da artmış durumda. Son zamanların en iyi yatırım araçlarından bir tanesi olarak görülen muhteşem yatırım aracı BTC bu başarıyla beraber altın ve doları internet girişimcilerine unutturmuş durumda. Bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi takipsizlik olması. Yani ne parayı gönderen belline alan dahası böyle olması para aklamak gibi kötü işlere bile kullanılabiliyor.

Pixeltio ekibi olarak Bitcoin dünyasından gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Sizlere önerimiz olduğu kadar stok yaparak ilerisi için yatırım yapmanız. Ayrıca bu işte kiminle ticaret yaptığınız son derece önemli olduğundan özellikle R10 gibi E-Ticaret konusunda gelişmiş sitelerden alış-satış yapmanız sizi olumlu etkileyecektir. Eğer sıradan bir ticaret olarak düşünürseniz büyük paralar kaybetme riskiniz daima vardır. Bu nedenle makul komisyon alan bir satıcı çok rahat işinizi görecektir. Ayrıca hemen işlem yapmadan Blockchain gibi yerlerde BTC bekletmeniz iyi bir seçenek olacaktır. Ayrıca bu takipsizlikten ötürü şifrenizi unutursanız sakata gelebilirsiniz aman diyelim not alın.

2 YORUMLAR

  1. Bitcoin geçtiğimiz yıl 1200 tl civarındaydı. Şuan 15 bin tl seviyesinde. Çok büyük yatırımcılar bu işe destek attıktan sonra fiyatlar bu hale geldi. İlk alanlar acayip kazandı. Şimdi dizlerimize vuruyoruz. Geçen sene 10 bitcoin alsaydım 12 bin tl yatırım yapacaktım. Bu sene ise 150 bin tl olarak geri alacaktım. %1000 kazanç!

  2. Bundan 5 sene önce online oyun oynarken item karşılığı teklif etmişti bir adam ve kabul etmemiştim 🙂 şimdi çok mutluyum. Evet evet çok mutluyum 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here