Bitcoin, günümüzde alıp başını giden kripto para birimlerinden bir tanesi ve tabiri caizse bütün kripto para birimlerinin atası dahi sayılabilir. 2009 Yılında, kimsenin umut bağlamadığı bu para biriminin şimdilerde çok ama çok yükseklerde olması ise; geçmişte Bitcoin’e güvenenleri sevindirirken, şimdilerde Bitcoin’e yatırım yapmak isteyenleri çok üzebiliyor; ancak üzülmeyin, bedava Bitcoin kazanabilmek, hâlâ mümkün! Bu yazımızda, sizler için bedava Bitcoin ve alt coinler kazanabileceğiniz servisleri sunacak, aynı zamanda bu Bitcoinleri, satoshileri, alt coinleri nasıl değerlendirip tek bir kaynakta toplayabileceğinizi açıklayacağız. Hazırsanız, yavaş yavaş nasıl bedava bitcoin kazanabileceğinize yönelik dosyayı açalım.

Bedava Bitcoin Nasıl Kazanılır?

Öncelikle belirtelim, bedava Bitcoin kazanma etkinliği geçmiştekinden çok daha zor biçimde devam ediyor ancak her şeye rağmen, taş atıp kolunuz yorulmaksızın, bazı kaynaklardan rahatça Bitcoinler kazanabilmeniz mümkün oluyor. Sıralayacağımız bazı kaynaklarda, alt coinler kazanabiliyorsunuz ancak bunları sonrasında Bitcoinlere dönüştürebilmeniz de mümkün oluyor.

1. Free Bitcoin

Free Bitcoin, belki de dünyada bilinen en güvenilir bedava Bitcoin sağlayıcılarından bir tanesi. Bakıldığında, saatte bir zar oyunu ile tarafınıza bedava Bitcoin dağıtan site; en az 0.00000012 BTC vadederken, en fazla 0.01178343 BTC kazanabileceğinizi belirtiyor. Siteye üye olduktan sonra yapmanız gereken tek şey; en aşağıdaki captcha kodunu girmek ve “roll!” tuşuna basmak. Kısa sürede, kaç BTC kazandığınızı görebilir ve sağ üst köşedeki cüzdanınızda bunların birikmesini sağlayabilirsiniz.

Freebitco.in adresinde hizmet veren bu site; uzun süredir herhangi bir aksaklık yaşatmadan tarafınıza bedava bitcoin dağıtan sitelerden ve bakıldığında, sitede sadece saat başı değil aynı zamanda “multiply btc” seçeneği ile dilediğiniz kadar zar oyunu oynama şansınız da var; ancak bu sayfada, kaybetme şansınız da mevcut. Bu sebepten, genel olarak freebitco.in kullanıcıları saat başı Bitcoin kazanmak dışında herhangi bir duruma karışılmamasını tavsiye ediyorlar.

Her hafta çekilişler yapan ve bolca ödül kazandıran Free Bitcoin şirketinin ayrıca 2 BTC’ye kadar bonus dağıttığı da biliniyor; ancak her şeye rağmen, bu siteden sadece yatırım yapmaksızın BTC kazanmanızı tavsiye ediyoruz.

2. Moon Bitcoin

Hem referanslı olarak çalışan hem de direkt olarak üye olabileceğiniz, bedava bitcoin kazanma servislerinden Moon Bitcoin içerisinde; Bitcoin’e dönüştürebileceğiniz bedava satoshi kazanabilme imkanınız bulunuyor. 5 Dakikada bir satoshilerinizi Coinpot cüzdanınıza aktarabileceğiniz ve otomatik bir sistem olan Moon Bitcoin, birkaç aydır var olan bir sistem ve uzun süre var olması bekleniyor. Kısa yoldan, kolunuz yorulmadan Bitcoin’e çevirebileceğiniz bedava satoshi kazanmak isterseniz; adres moonbit.co.in olarak belirtiliyor.

3. Bonus Bitcoin

Bir diğer faucet, yani musluk sistemli sitelerden Bonus Bitcoin; günlük %5 bonus sunan bedava Bitcoin kazanma sitelerinden bir tanesi olarak bilinmekte. Her 15 dakikada bir dilediğiniz gibi satoshi çekebileceğiniz ve biriktirebileceğiniz bu site içerisinde, tek durum; reklamlara tıklayarak para kazanmanız gerektiği. Ufak bir uğraşla, bu siteden de günlük güzel bir Bitcoin miktarı kesinlikle yakalanıp kenara atılabilir ve gelecekte kullanılmak amacıyla saklanabilir. Adres bonusbitcoin.co olarak belirtilmiş ve referans üyeliklerde büyük bonusların kullanımını da sağlayan bu sitenin hoş bir yapısının olduğu kesinlikle belirtilebilir.

4. QoinPro

QoinPro, uğraşsız bir şekilde yalnızca kayıt olarak Bitcoin biriktirebileceğiniz bir platform olarak aylardır yayında. QoinPro.com adresinde, oldukça güvenilir bir görünüm sunan bu site içerisinde, sadece kayıt olmanız yetiyor ve geriye hiçbir şey yapmanız gerekmiyor. Herhangi bir şeye tıklamadan yahut herhangi bir şey izlemeden, rahatlıkla bedava BTC kazanmak istiyorsanız, tavsiyemiz QoinPro’ya da kayıt olmanız yönünde.

Referanslı olarak üyelik daveti yapabileceğiniz, her hafta belli bonusları tarafınıza sunan, mobil uygulamaları bulunan ve tamamı ile uğraşsız olarak BTC kazanabileceğiniz bir platform arıyorsanız, bu kesinlikle QoinPro.

5. Bitfun

Oyun oynayarak bedava Bitcoin kazanmak ister misiniz? Şüphe yok ki Freebitco.in adresinden çok daha eğlenceli bir yapısı bulunan Bitfun içerisinde; küçük oyunlar oynayarak 3 dakikada bir oldukça iyi satoshi biriktirebilmeniz ve bu satoshileri Coinpot’ta BTC’ye çevirebilmeniz mümkün kılınıyor.

Hem referanslı üyelik sistemi hem de günlük bolca bonusu bulunan bu sitenin de genel hatlarıyla güvenilir göründüğü ancak yatırım yapmamanız gerektiğini belirtmemizde yarar var. Facebook ve Twitter sayfaları olan ve orada yaptığı çekilişlerle de günlük güzel satoshiler kazandıran bu sitenin adresi Bitfun.co olarak belirtiliyor.

Bilgisayar başında hayli fazla zaman geçiriyorsanız, size Bitfun’u kesinlikle önerebiliriz.

Bu Bitcoin’leri Nerede Toplayacağım?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi; Coinpot bu durum için oldukça iyi bir mecra ve Coinpot üzerinden bir hesap açarak yukarıdaki sitelerin tümünden kazandığınız BTC ve alt coinleri, birbirlerine dönüştürerek toplayabilirsiniz. Sonrasında, dilediğiniz herhangi bir cüzdana atmak ise tamamı ile sizin elinizde.

Gittikçe popülerleşen ve şüphe yok ki çokça değerlenen, pek çok uzmanın altın kadar değerli gördüğü Bitcoin’i risksiz ve bedava bir biçimde biriktirmek istiyorsanız, şüphesiz yukarıdaki 5 servis kapanana kadar tarafınıza yardımcı olabilirler; ancak her şeye rağmen belirtmek gerekir ki, bu servislerden kazanabileceğiniz BTC miktarı hayli az. Yine de değer mi derseniz? Kesinlikle yine de değer. Her gün bilgisayar başında oturuyor ve belli başlı işlerinizle uğraşıyorsanız, kenarda; 5 dakikalık bir etkinlikle az da olsa bedava Bitcoin kazanmak, gelecekte işinize yarayabilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here