Amerika’nın popüler şovmenlerinden Stephen Colbert, sunduğu Late Show isimli programında hazırlattığı Note 7 video ile Samsung firması ile dalga geçti.

Patlaması ile bir çok dalga konusun içinde olan Note 7 modeli, bir tokatıda ünlü şovmen Stephen Colbert tarafından yedi.

Firmanın piyasadaki tüm telefonları yeniden çağırmasının ardından kullanıcılara UPS ile özel çanta dağıtmış. Bununla yetinmeyip çantanın içine nasıl yerleştirilir rehberini de eklemeyi unutmamış.

Bu durumu fırsata çeviren ünlü şovmen Stephen Colbert ” Note 7 geri nasıl gönderilir ” konu başlığı altında komik bir video hazırlamış.

Videodaki adımlar kısaca şöyle ;

1- Eldivenlerinizi takın
2- Üstüne başka eldiven daha takın
3- Eşinize onu sevdiğinizi söyleyin ( Ne olur ne olmaz diye )
4- Telefonunuzu Samsung telefon maşası ile dikkatli bir şekilde alın ve ardından yavaşça yanma korumalı kutunun içine bırakın
5- Paketinizi NASA’nın uzay mekiklerini korumak için ürettiği özel yanma kalkanı malzemesi ile iyice sarın
6- Evcil hayvanınıza arka bahçenize telefonu gömmesi için emanet edin

Yukarıda görebileceğiniz adımları tek tek uygulamanızı isteyen şovmen Stephen Colbert, sonunda da köpek taşırken patlama efekti vermeyi de ihmal etmiyor.

Note 7 bekleyip istediğine kavuşamayanlar için “Note 7 Alternatifi Olabilecek 4 Amiral Gemisi” ilgili yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here