Dönemin popüler genç şarkıcılarından Aleyna Tilki Instagram hesabını çaldırdı.

1. sınıfa gittiğinde dahi fanlarının olduğunu söylemesinin ardından özellikle sosyal medyada kendisi hakkında birçok eleştiri yapılan Aleyna Tilki bu kez hesabını çaldırma şokunu yaşadı.

AleynaTilkiOfficial kullanıcı adlı hesabı çalınan genç şarkıcı çalan kişiyi bildiğini söyleyerek adeta ateş püskürdü. Durumla alakalı Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla görünen o ki bu işi yapan kişiye yaptırım uygulatacak.

İşte o tweetler ;

Bizler Pixeltio ekibi olarak gerek bu genç arkadaşımızın gerekse herhangi bir kişinin özel hesabının çalınmasına son derece karşı olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Her ne kadar çeşitli garip düşüncelerle bu yapılsa da kişilerin özel yazışmalarına da ihlal edildiğini söylememiz yanlış olmaz. Umuyoruz ki hesabını bir an önce kurtarır.

Ayrıca şarkıcının kısa vadede oldukça geniş bir kitleye erişmesi de belirli bir kesimin dikkatini çekti ve her türlü alandan engellenmeye çalışıldığı aşikar. Yabancı ülkelerin genç şarkıcılarına haddinden fazla değer verilirken bizlerin de bu genç arkadaşlarımıza en azından ağır eleştiriler yöneltmemesi gerekir. İnsanların yeteneklerini desteklemek daima en güzelidir.

1 Yorum

  1. Ne paylaşıyolar ki instagram hesabından kötü bir durum. Sanırım sosyal mühendislik kurbanı olmuş, fake form mu deniyordu oltaya gelmiş, biraz dikkatli olmalı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here