2017 Google Play Store enleri belli oldu.

Aralık ayına girmemiz ile beraber Google her sene olduğu gibi, Play Store’daki bu yıla damga vuran uygulamaları açıkladı. Her ülkenin kendisine ait listelerinin çıkarıldığı bu ödüllendirilmede, yıl içerisinde yayınlanan en popüler oyunların yanı sıra en sosyal, en yenilikçi,en rekabetçi, en iyi İndie oyunlar, en eğlenceli ve çoçuklar için en iyiler için de kategoriler oluşturuldu. İşte 2017 Google Play Store enleri.

Yeni yıla hazırlanırken mobil platformlardan Google yılın en iyilerini yine ilk kendisi açıkladı. Ülkemizde en iyiler listesine baktığımızda 1. Sırayı CATS: Crash Arena Turbo Stars’ın aldığını görebiliriz. 10 milyondan fazla indirmeye sahip olan oyun, oynanabilirlik konusundaki üstün başarısı, gösterişli grafikleri ve etkileyici derece kullanımı kolay olan bir arayüz ile aklınıza gelebilicek her alanda büyük başarı elde ettiğini görüyoruz.

cats

2017 en iyi film kategorisinde ilk sırayı Moana alırken, en iyi TV şovu olarak ise ülkemizde de milyonların takipçisi olduğu Game of Thrones yerini almıştır. Amerika’nın baz alındığı bu enlerde en populer oyunu Nintendo’nun Super Mario Run seçilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here